Гроші

Urban Space 100 підтримав грантом проєкт з виготовлення РЕБ для “десятки”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 27 січня, відбулися загальні збори співзасновників Urban Space 100. На них вирішили підтримати проєкт «Засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ): мультичастотні системи подавлення сигналу для захисту особового складу військових та техніки» від координаційного центру Save Ukraine Now.

Цього разу організатори отримали 10 заявок на участь в ґрантовому конкурсі, повідомили на сторінці Urban Space 100.

Urban Space 100 підтримав грантом проєкт з виготовлення РЕБ для "десятки"

Одним із пріоритетних запитів військових є засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), а саме радіозавади для ворожих дронів. Однак більшість наявних на ринку товарів працюють на одній частоті. Тому ворог швидко переналаштовує свої дрони, коли зауважує роботу РЕБ на певній ділянці фронту, – кажуть у громадському ресторані.

Save Ukraine Now спільно із розробниками та військовими Прикарпаття з 10 окремої гірсько-штурмової бригади складають РЕБ відповідно до запиту військових на певній ділянці фронту. На ґрантові кошти організатори закуплять матеріали для мультичастотної системи РЕБ. Та підготують ті елементи системи, яку можна зробити в тилу та скоротити етапи збірки для військових.

Як зазначають власники, 80% чистого прибутку Urban Space 100 йде на реалізацію громадських проєктів. За 9 років існування ресторан підтримав 163 проєкти на загальну суму 7 148 259 гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.