Гроші

Улюблені підрядники Івано-Франківської міськради позмагались за проведення родинних свят

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пов’язані підприємці Микола Данильчук та Іван Галаса розіграли торги на звукове забезпечення для проведення циклу родинних свят від департаменту культури Івано-Франківської міської ради.

Договір на 112 тис. грн підписали з Миколою Данильчуком, оскільки його ціна була на 1,5 тис. грн дешевшою. Але під час аукціону учасники не знижували своїх першочергових пропозицій, пишуть Наші Гроші.

Данильчук надаватиме звукову техніку для проведення циклу родинних свят в мікрорайонах Івано-Франківська та в селах Івано-Франківської міської територіальної громади впродовж 2021 року.

Пов’язаність цих підприємців «Наші гроші. Львів» вперше зауважили в тексті «Коляда вище закону». Що більш, з’ясували, що вони також пов’язані з працівниками мерії.  Нагадаємо, в січні цього року департамент культури Івано-Франківської міської ради провів фіктивні торги з надання звукового обладнання для фестивалю «Коляда на Майзлях». В тендерах взяли участь лише два учасники – Микола Данильчук та Іван Галаса. Вони подали документи з однаковими дефектами друку. Такі самі дефекти були і на протоколах тендерного комітету департаменту. Це означає, що проведення тендерів були фікцією, адже всі документи готували на спільній техніці. Після публікації «НГ. Львів» ці закупівлі скасували.

Починаючи з 2017 року, підприємці Данильчук та Галаса зустрічались на торгах вже 201 раз. Більшість з цих торгів від департаменту культури Івано-Франківської міської ради.

Про підприємців

Микола Данильчук та Іван Галаса зареєстровані як підприємці в Івано-Франківській області. Протягом 2020-2021 років Данильчук отримав замовлень на 1,4 млн грн, а його найбільшими замовниками були департамент культури Івано-Франківської міської ради та Угорницька сільська рада на Прикарпатті. Натомість Іван Галаса за цей період підписав договорів на 3,6 млн грн, з яких угод на 1,5 млн грн – з департаментом культури Івано-Франківської міськради.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні