Гроші

Українська армія купила бронежилетів і касок на 256 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністерство оборони України уклало угоди з ТОВ «Науково виробниче підприємство «Темп-3000» на постачання бронежилетів і шоломів на 256,43 млн грн., інформує портал Наші гроші, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

Ukrainian servicemen ride in an armoured vehicle near Debaltseve

До 31 березня на склади Міноборони має бути доставлено 30 тисяч бронежилетів Корсар МЗс-1-4 по 5145 грн./шт. і 40 тисяч кулезахисних шоломів «Каска-1М» по 2552 грн./шт. Ціни вказано без ПДВ, оскільки закупівлі для військових на період АТО звільнені від податку на додану вартість.

Торги проведено за переговорною процедурою, інших постачальників до участі у торгах не запрошували.

Фірма «Темп-3000» Тамари Романчук, Юрія Євтушенка та Романа Балченка від початку бойових дій на Донбасі є найбільшим постачальником бронежилетів і касок для військових. Менше ніж за рік вона отримала замовлень від МВС та Міноборони на 698,62 млн грн. Торік фірма продавала армії бронежилети Корсар МЗс-1-4 по 5 400 – 5 500 грн./шт. При тому, що літом та восени курс гривні не перевищував 13 за долар, тоді як на початку лютого цього року комерційний курс долара перевищував 25.

Починаючи з червня 2014 року Міноборони придбало у «Темп-3000» 65 тисяч касок і 74 тисячі бронежилетів.

Нагадаємо, у січні міністр оборони Степан Полторак офіційно повідомив про призначення волонтера Неллі Стельмах із групи «волонтерський десант в Міноборони» головою комітету з конкурсних торгів армії. Вона ж має очолити департамент матеріального забезпечення МОУ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: