Гроші

Угода на мільярд

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок на сесії облради депутати проголосували за угоду між Кабміном та облрадою щодо розвитку Прикарпаття на 2011‑2015 роки. Цей документ передбачає спільне фінансування заходів на суму близько 1 млрд. грн.

Презентував угоду заступник голови ОДА Ігор Зварич. «Питання, які склали предмет угоди, є принципово важливими для області, вони роками не вирішувалися», – зазначив він. Тож пріоритетними її напрямками є реконструкція промислового комплексу для підвищення екобезпеки, розбудова і модернізація транспортної та соціальної інфраструктури, упередження надзвичайних екологічних ситуацій. Зокрема, в угоді прописано відновлення на екологічно безпечній основі виробництва ВАТ «Оріана» та активізація пошуково‑розвідувального буріння для уникнення надзвичайної ситуації на території Коломийської газоносної площі. Також завершення робіт з будівництва та капремонту автодоріг в обхід Болехова, Рогатина і селища Заболотів Снятинського району. Забезпечення благоустрою 70 сіл і селищ гірської місцевості. Реконструкція злітної смуги аеропорту «Івано-Франківськ». А також створення у селі Черче Рогатинського району міжрегіонального реабілітаційного центру для лікування та оздоровлення дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

І хоча угода стосується суто економічних питань, депутати з опозиційних до влади фракцій розгледіли у ній політичний підтекст. Так Юрій Романюк, голова фракції БЮТ в облраді, заявив: «Безумовно, написані там речі дуже гарні. Але ми розцінюємо цю програму за два місяці до виборів суто як піар-акцію Партії регіонів, щоб показати, як вони працюють для області і будуть вибивати щось в уряді, який не дав області жодної копійки і не збирається давати. А голосувати за угоду фракція буде тільки тому, що надіється – прийде новий уряд і саме він виконуватиме прописані у ній зобов’язання».

Схожий закид пролунав і від свободівця Руслана Марцінківа. Загалом же депутати трохи пошуміли, побалакали і проголосували «за». «А це говорить про те, – констатував голова облради Ігор Олійник, – що ворогів області у цьому залі поки що нема».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.