Гроші

У санаторії МВС в Татарові збудують спальний корпус за 45 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Медичний реабілітаційний центр МВС України «Кремінці» (село Татарів Ворохтянської громади) підписав договір із ТОВ «Результат-99» на будівництво спального корпусу за 44,9 млн грн.

Технічним завданням передбачено не нове будівництво, а реконструкція на місці складу. Загалом зведуть триповерховий будинок висотою 14,7 метра, пишуть Наші Гроші.

Окрім будівництва, передбачене проведення вентиляції, опалення та блискавкозахист. Також підрядник придбає меблі для номерів (ліжка, столи, шафи) та побутову техніку: 34 холодильники та 36 телевізорів.

Проєкт корпусу. Скріншот з тендерної документації

Згідно з угодою, роботи планують завершити до 20 грудня 2022 року, але дата може змінюватись в залежності від фінансування. Загалом передбачають, що в 2021 році підрядникові виплатять 11,7 млн грн, а решту — 38,1 млн грн —  у 2022 році.

Про тендер

Участь у торгах взяло лише дві компанії, а конкурентом для ТОВ «Результат-99» стало приватне підприємство «Ремреставрація». Пропозиція цієї компанії була на 199 тис. грн дорожчою. Під час аукціону жоден з учасників не знижував цін.

Згідно з планом закупівель санаторію, це — найдорожчий тендер держустанови.

Наступного дня після підписання угоди, 28 квітня замовили авторський нагляд за виконанням робіт по цьому об’єкту. Договір уклали з ТОВ «Будпроект-Н», а контроль дотриманням проєкту коштуватиме 96 тис. грн.

Переможець «Результат-99» зареєстрований в Одесі, а його власником є Ігор Яковенко. Згідно з сайтом компанії, фірма займається будівельними роботами з 1999 року і проводила ремонти маяків, Потьомкінських сходів та стадіону «Чорноморець». З початку 2020 року отримав держзамовлень на 50,8 млн грн.

Серед найбільших замовників компанії раніше також були структури МВС, зокрема Одеський державний університет внутрішніх справ, який у 2019 р. відписав фірмі майже 55 млн грн на будівництво навчального корпусу.

Про санаторій

Медичний реабілітаційний центр «Кремінці» заснований МВС України у 2000 році. Центр складається з відділення лікування та реабілітації, дитячого відділення, курортної поліклініки та пансіонату.

Основним завданням центру є оздоровлення та забезпечення відпочинку для працівників МВС, поліцейських та їхніх сімей. Також центр здійснює комерційну діяльність. Базова путівка в санаторій на 20 днів коштує 8 тис грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні