Гроші

У Prozorro відкрили інформацію про незбройні оборонні закупівлі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У системі Prozorro з 23 квітня запрацювала нова функція – відображення інформації про незбройні оборонні закупівлі. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки. 

У Prozorro відкрили інформацію про незбройні оборонні закупівлі

Тепер військові частини та оборонні замовники, згідно з новою редакцією закону “Про оборонні закупівлі”, почнуть публікувати інформацію про ціни у своїх незбройних закупівлях.

За словами заступниці міністра економіки Надії Бігун, оборонні замовники звітуватимуть саме про незбройні закупівлі. Йдеться про харчування, речове майно, пальне тощо. Для товарів і послуг – від 200 тис грн, для робіт – від 1,5 млн грн. Звіти міститимуть обмежений обсяг інформації. Тобто — назву замовника, предмет закупівлі та ціну за одиницю.

У випадку закупівель послуг з харчування замовникам необхідно буде прозвітувати про ціну за одиницю кожного продукту, що входить до цієї послуги. Для цього вони зможуть завантажити в систему Prozorro файл з відповідними розрахунками, – йдеться у повідомленні.

Заступниця міністра також додала, що Мінекономіки працює над створенням нової процедури рамкових угод для потреб оборони. Завдяки цій процедурі оборонці зможуть проводити конкурентні відбори постачальників через систему Prozorro. І при цьому матимуть можливість не публікувати “чутливу інформацію”.

Директор ДП “Прозорро” Микола Ткаченко підкреслив, що оборонні замовники можуть не публікувати дані про загальну суму та обсяги закупівель, місця доставки, найменування постачальника.

Читайте: Іспанія відправила в Україну першу партію танків Leopard 2

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.