Гроші

У МОЗ погоджують виплату фіндопомоги для потерпілих на Майдані

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міністерство охорони здоров’я погоджує перелік осіб, які фізично постраждали під час акцій протестів у період Майдану з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. На погодження до інших міністерств направили пакет документів для призначення грошової допомоги 47 мітингувальникам, повідомляє прес-служба МОЗ.

A woman reacts as anti-government protesters place a dead body on a stretcher after violence erupted in the Independence Square in Kiev

“Структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та деяких міських державних адміністрацій щомісяця до 15 та 30 числа мають надати до Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України інформацію про таких осіб разом із копіями результатів судово-медичної експертизи”, – йдеться у повідомленні.

Головне бюро судово-медичної експертизи формуватиме перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження у масових акціях громадського протесту та до 5 і 20 числа кожного місяця подаватиме цей список та результати експертизи до МОЗ України.

Зі свого боку МОЗ України повинне погодити перелік постраждалих з Міністерством соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством оборони України і подати його до Мінсоцполітики України для призначення виплати одноразової грошової допомоги.

Нині МОЗ України вже передало на погодження пакет необхідних документів для призначення грошової допомоги 47 учасникам протестних акцій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.