Гроші

У лютому електроенергію відключать у 3000 боржників на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Жителі Івано-Франківщини боргують за електроенергію 115 мільйонів гривень. Це — вдвічі більше, ніж до початку повномасштабного вторгнення росії, відколи ввели мораторій на відключення боржників. Тоді ця сума склала 68 мільйонів гривень.

Найбільше боргують жителі Івано-Франківської, Надвірнянської та Косівської громад, пише Суспільне.

Заступник директора з управління активами з питань обліку електроенергії “Прикарпаттяобленерго” Віктор Гораль розповідає, що за п’ять днів до вимкнення споживачам надсилають попередження. Приблизно 200 тисяч з півмільйона споживачів в області компанія може відключити дистанційно.

Читайте: За КТ платити не треба. Що робити, якщо в лікарні вимагають гроші за послуги, які мають бути безкоштовними

З його слів, наступна хвиля відключень в області запланована на 14-15 лютого. У переліку — приблизно три тисячі споживачів.

Є кілька варіантів, як може проводитися вимкнення. Перше — це відключення у приладі обліку, тобто ми їдемо на місце до споживача, показуємо нарядне відключення і вимикаємо електроустановки споживача. Якщо людина нас не допускає, ми виключаємо на опорі, якщо це — приватний сектор, або в будинковому щиті, якщо це є багатоповерховий будинок. Так само в нас на сьогодні є майже 200 тисяч приладів обліку, які ми можемо увімкнути дистанційно, — говорить Віктор Гораль.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.