Гроші

У Калуші свекри чиновниці місцевої РДА отримали держпідрядів на 27 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

Калуські органи влади, зокрема міськрада, райрада та РДА, уклали 234 угоди загальною вартістю 27 млн з компанією, що належить свекрам чиновниці райдержадміністрації Уляни Корнас. Вона й відповідає за закупівлі. Підприємство ремонтує об’єкти у Калуші та районі, а також виготовляє проєктно-кошторисну документацію, пишуть Наші гроші.Львів.

Фото з facebook-сторінки Уляни Корнас

Управління будівництва та розвитку Калуської міськради без конкуренції віддало ПП «Рембудсервіс» підряд вартістю 1,44 млн грн на капітальний ремонт покрівлі міської лікарні. Оскільки вартість робіт була нижче 1,5 млн грн, це дозволило укласти пряму угоду, без конкурентної процедури відкритих торгів.

Звіт про закупівлю Калуська міськрада опублікувала 5 червня на порталі електронних закупівель Prozorro.

ПП «Рембудсервіс» засноване 16 років тому у Калуші і належить подружжю Галини та Михайла Корнаса – батькам Петра Корнаса, який є чоловіком головної спеціалістки відділу фінансів Калуської КДА Уляни Корнас. Жінка вже багато років обіймає цю посаду. Зараз вона відповідає за закупівлі відділу фінансів.

У своїх деклараціях Уляна Корнас вказувала, що її чоловік працював у батьківському ПП «Рембудсервіс», поки не став самостійним бізнесменом.

Читайте: На Франківщині стало більше мільйонерів – цього року їх 60

Петро Корнас заснував власне будівельне ПП «Кор Буд» у 2016 році, а менше ніж за тиждень після реєстрації отримав перше замовлення від Калуської міськради на капітальний ремонт кінозалу палацу культури «Мінерал» за 1,44 млн грн. Загалом «Кор Буд» отримав підрядів на понад 2 млн грн. Але співпраця з місцевими держзамовниками припинилася з незрозумілих причин у 2018 році.

А от свекри Уляни Корнас продовжують активно співпрацювати з міською та районною радами Калуша та їхніми підрозділами. ПП «Рембудсервіс» вже отримало 234 державних замовлень загальною вартістю понад 27 млн грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.