Гроші

У Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи.

Він знаходитиметься на базі дитячої міської лікарні на вулиці Чорновола, 44. Контракт підписано – можна розпочинати роботи, передає Репортер.

Проєкт «Альтернативні терапії в Марамуреші та Івано-Франківську» проводиться в рамках спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Він фінансується ЄС через Європейський Інструмент Сусідства. Новий проєкт презентував на конференції ще у вересні 2020 року начальник департаменту інвестиційної політики Ігор Попадюк. І зауважив, що на підготовку проектної заявки пішло три роки.

Загальна сума проекту складає 1 611 760,20 євро, з яких сума для міста Івано-Франківська – 353 400,00 євро.

«Три роки тривали переговори і нарешті можемо розпочинати роботи у Центральній міській дитячій лікарні, що на вулиці Чорновола, 44. А саме: три кабінети, спортзал та хол будуть відремонтовані та приведені до ладу для дітей з особливими потребами, також закупимо необхідне обладнання», – розповідає директор департаменту інвестиційної політики, проектів, міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста Ігор Попадюк.

Проектом передбачено також проведення тренінгів для лікарів та медичного персоналу, а також обмін досвідом з іноземними партнерами.

«Дуже тішимося, що є виграний проект «АЛЬТЕРА». Потреба в реабілітації для діток із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи на сьогоднішній день є великою, тому цей ремонт приміщень та закупівля обладнання є життєво необхідними», – каже начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

«Найголовнішим для нас є те, що кошти залучаються не з міського бюджету, а фінансування буде відбуватися за кошти Європейського Союзу. Особливо в умовах дефіциту коштів нам вдасться крок за кроком покращувати умови у нашій дитячій лікарні», – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні