Гроші

У Франківську виділять 7 млн грн для бізнесу, що постраждав від війни

Google+PinterestLinkedInTumblr

На позачерговій сесії, що відбувається сьогодні, 2 жовтня, міська рада Івано-Франківська затвердила співфінансування проєкту “Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни”. Проєкт реалізується в рамках Програми розвитку ООН в Україні. Про це повідомляє Курс.

Депутати затвердили співфінансування проєкту у розмірі 7 080 700 грн, що відповідає 172 700 євро. Також з бюджету громади профінансують “неприйнятні витрати або будь-які інші витрати, необхідні для реалізації проєкту”. Загальна вартість проєкту для Івано-Франківська становить 694 600 євро. З них місто профінансує 20%.

Івано-Франківська громада перемогла у конкурсі “Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)”. Його ініціювали німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Проєкт програми має загальний бюджет у 11,85 млн євро. Він зосереджений на підтримці швидкого відновлення місцевого виробництва шляхом збільшення інвестицій для ремонту та покращення базової та бізнес-інфраструктури. У рамках конкурсу відібрано 12 муніципалітетів з усієї України. Кожен з них має забезпечити співфінансування у розмірі не менше як 20% від суми наданої підтримки. Проєкт планують завершити до кінця наступного року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.