Гроші Світ

У Франківську встановлять ще 32 камери відеонагляду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині у Франківську вже працює в режимі онлайн-трансляції 23 камери, які передають зображення з пл. Ринок, вулиць Незалежності, Грушевського, Стуса, Карпатської, Вовчинецької, Леся Курбаса, Симоненка, Довженка, Пасічна, Меморіального і Молодіжного скверів та скверу Первоцвіт.

Днями в системі онлайн-закупівель Prozorro комунальники оприлюднили допорогову закупівлю на придбання 32 камер та обладнання для відеонагляду. Очікування вартість закупівлі – 195 тис грн.

Згідно з умовами тендеру переможець за власний проводить монтаж та пуск обладнання, що має відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки. Заявки на участь в тендері приймають до 12 грудня. Встановити обладнання переможець зобов’язується за 5 днів.

Нагадаємо, програма міської ради Франківська «Безпечне місто», за якою 23 камери у Франківську вже працюють,  направлена на підвищення безпеки, швидке реагування та попередження правопорушень.

Останнім часом у місті активізувалися вандали, які нищать комунальне майно. Відтак мер Руслан Марцінків випробовує нові методи боротьби з вандалами. Зокрема оголосив винагороду у 100 тис грн тим, хто спіймає підпалювачів ліфтів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.