Гроші

У Франківську власники літників, прибудов і тимчасових споруд укладатимуть новий договір на користування землею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 18 серпня, міськвиконком та управління земельних відносин запропонували на громадське обговорення “Положення про встановлення земельного сервітуту на землі комунальної власності міста Івано-Франківськ”.

DSC_2942

Це положення стосується актракціонів, літників, інженерних споруд, прибудов, тимчасових споруд.

“На території міста є багато тимчасових споруд, літніх майданчиків, прибудов до квартир і ці всі об’єкти укладають договори  на користування елементами благоустрою, хоча це не зовсім стосується виду земельної документації, з точки зору земельного законодавства це неправильно. Є альтернатива – таке поняття як земельний сервітут”, – каже  начальник управління земельних відносин МВК Кирило Обладан.

Тобто, якщо проект рішення затвердять, то замість договору про користування елементами благоустрою, потрібно буде укласти договір про встановлення земельного сервітуту.

Довідка: Сервітут – обмежене право користування землею, яка забезпечує іншому користувачеві можливість користування нею з певними обмеженнями, встановленими законом або договором.

DSC_2945

На громадському обговоренні підприємців не було, лише члени виконкому. Далі положення буде розглядатися на засіданні виконкому та на сесії міської ради.

Write A Comment