Гроші Світ

У Франківську розпочали ремонт вулиці Військових ветеранів – місто заплатить 7 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Управління капітального будівництва провело відкриті торги на капремонт вулиці Військових ветеранів в системі онлайн закупівель Prozorro. Тендер виграло ТОВ “Івано-Франківськавтодор” з вартістю робіт у 7 053 710,40 грн.

Договір підписали ще 1 серпня. Днями у Франківську почали капремонт вулиці. Згідно з умовами тендеру “Івано-Франківськавтодор” береться замінити бордюри і дорожнє покриття, вимостити тротуари бруківкою, облаштувати газони і встановити дорожні знаки.

Як розповів “Репортеру” Володимир Ковальчук, перший заступник начальника управління капітального будівництва, під час капремонту повністю замінять водопровід і каналізацію. А за зверненнями мешканців довколишніх будинків, тротуар з боку житлових будинків розширять, а з боку скверу Військових ветеранів – звузять лише під освітлення і залишать парковку для автівок.

Нині триває заміна мереж. Роботи планують закінчити наступного року.

“Цього року ми навряд чи встигнемо відкрити проїзд, бо є багато роботи із заміни комунікацій, – додає Андрій Шуневич, директор ТОВ “Івано-Франківськавтодор”. – Крім того, фінансових призначень цьогоріч вистачає лише на комунікації, тому їх намагаються зробити якнайшвидше. Але робота складна, бо треба прокладати нові комунікації в історичній частині міста”.

Нагадаємо, місто також планує капремонт благоустрою скверу Військових ветеранів ще за 6,8 млн. Її виконає ФОП Апостол Наталія Орестівна. Планується заміна мощення, встановлення ігрових майданчиків, питних фонтанів, бетонних столів для гри в шахи, 55 лавок, освітлення і облаштування газонів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.