Гроші

У Франківську показують, як виглядатимуть новостворені територіальні громади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 18 травня, в Івано-Франківську розпочалося засідання регіональної робочої групи з розробки перспективного плану формування територіальних громад області. Під час засідання районні та міські робочі групи презентують пропозиції до проекту перспективного плану області.

Як зазначив голова ОДА Олег Гончарук, на нині щодо цієї реформи наша область є однією з областей, які крокують попереду, і висловив випотівання, що на фініші ми будемо перші.

«Нині ми представляємо попередні напрацювання, які подані з районів і міст та обговорені на засідання регіональної групи, – пояснив керівник обласного Офісу реформ Дмитро Дзвінчук. – Це бачення перспективного плану розвитку, як буде виглядати конфігурація кожного району. Після цього робоча група за допомогою районних груп буде формувати його просторову частину і текстовий супровід з поясненнями, чому саме така громада має право на життя. Потім відправимо у Міністерство регіонального розвитку на експертизу, отримаємо погодження, зауваження. І будемо спільно з експертами,  з кожними районом доопрацьовувати, з тим, аби до 1 червня представити проект Кабміну».

Цей процес буде доволі тривалим у часі, додав він. Разом з тим зауважив, що вже нині є підписаний протокол намірів про об’єднання сільськими головами Тисменицького району.

Проект перспективного плану Верховинського району.

IMG_9307 IMG_9308

Косівський район – 5 громад

IMG_9309 IMG_9310 IMG_9311 IMG_9313 IMG_9314

Яремчанська територіальна громада – з центром у Яремче. Плюс 4 села – Поляниця, Яблуниця, Тататрів, Микуличин і селище Ворохта.

Тлумацький районIMG_9318 IMG_9319

 

Рожнятівський районIMG_9320

Болехівська територіальна громада – 12 населених пунктів з центром у Болехові.

Долинський район – три громади. З центром у Долині, Вигоді та Витвиці

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні