Гроші

У Франківську на “Посвяті у студенти” зібрали 100 тисяч для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 26 вересня, у Палаці Потоцьких на благодійній «Посвяті в студенти» студенти зібрали 100 тисяч гривень для військових. Кошти спрямували на Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN), який підтримує прикарпатські підрозділи на передовій.

Івано-франківські студенти зібрали 100 тисяч для ЗСУ

Захід традиційно організовує Профком студентів та аспірантів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Подія об’єднує молодь з різних університетів Івано-Франківська та вважається неофіційним стартом навчального року. 

Читайте: На Покрови у Франківську відбудеться благодійний ярмарок на такмед для ЗСУ

На Посвяті звучали українські хіти, класична музика у виконанні саксофоніста-віртуоза Руслана Павлюка, а також українська електронна музика від ді-джея Василя Христана. Хедлайнером благодійного концерту виступив гурт МЕРІ.

“Посвяту в студенти” ми проводимо щороку. Уже другий рік вона є благодійною, ми збираємося, щоб допомогти нашим захисникам –  розповідає організатор, голова Профкому студентів та аспірантів ПНУ Назарій Дюк.  –  Цього року, завдяки роботі нашої команди, підтримці партнерів та волонтерів –  викладачів та студентів нашого вишу, ми змогли закрити організаційні моменти та зібрали 100 тисяч гривень для військових. Дякуємо усім, хто долучився до організації та збору.

Франківські студенти зібрали 100 тисяч для ЗСУ

Захід відбувся за підтримки «Прикарпаття концерт» та новоствореного Молодіжного центру «Рух».

Загалом у 2022-2023 навчальному році профком студентів та аспірантів ПНУ зібрав та перерахував 218 тис грн Координаційному центру SaveUkraineNow(SUN).

Читайте: Студенти франківського коледжу на ярмарку зібрали 27 тис грн для ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.