Гроші Люди

У Франківську на купівлю санаторно-курортних путівок для бійців АТО не використали ще жодної копійки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Про виконання та фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій на Майдані та всіх учасників АТО на засідання Координаційної ради звітувала заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Ярослава Ульванська. На оздоровлення в санаторно-курортних закладах області виділено 525 тис. грн. для реабілітації учасників АТО, але жодних коштів не освоєно, жодна путівка не придбана, – зазначила Ярослава Ульванська.

«Відбувся тендер, який виграв єдиний санаторій – «Карпати» у Закарпатській області, – наголосила Ульванська. – На сьогоднішній день заяв охочих пролікуватися там не виявлено. Тому ця стаття практично не освоєна».

Але, каже Ярослава Ульванська, був підписаний меморандум про співпрацю із санаторієм «Говерла» в Яремче, окремо від тендеру. Там оздоровили 27 учасників АТО з Прикарпаття, при цьому область уже має 338 поранених.

Щодо надання матеріальної допомоги родинам загиблих бійців, то з обласного бюджету передбачено 3 млн. грн.

«На сьогодні освоєно 1 млн. 200 тис. грн. і надано допомогу 58 родинам, – говорить Ульванська. – Крім цього, підготовлено розпорядження про надання 30 тис. грн. до роковин трагедії. Родинам безвісти зниклих виділили по 5 тис.».

Також півмільйона гривень з обласного бюджету передбачено на поліпшення житлових умов сімей загиблих бійців АТО. Їх розприділять рівними частинами кожній родині. Ульванська відзначила, що з половини серпня буде завершено ремонт квартири для родини загиблого Дмитра Ломея.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні