Гроші

У Франківську міськрада затвердила програму підтримки бійців

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 28 липня, на позачерговій сесії Івано-Франківської міськради затвердила Програму підтримки для бійців. Місто буде виплачувати одноразову допомогу з бюджету бійцям-мешканцям Івано-Франківської громади.

Нагадаємо, що за цією програмою військові з Івано-Франківської громади отримають по 20 тисяч гривень на закупівлю спорядження.

 виплати бійцям, новини Івано-Франківська

Отримати цю виплату можуть захисники, які безпосередньо беруть участь у бойових діях і зареєстровані на території Івано-Франківської громади. А також бійці з числа ВПО, які зареєстровані у громаді і мають дійсну довідку внутрішньо переміщених осіб, повідомляє пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

Подавати заяви можуть самі бійці, або повнолітні члени його сім’ї. Заяви та список потрібних документів прийматимуть у ЦНАПах. Також можна буде подати заяви й онлайн на сайті www.cnap.if.ua за допомогою системи BankID.

До заяви додаються:

  • копія паспорта особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України).
  • копія дійсної довідки внутрішньо переміщеної особи, яка видана Івано-Франківською міською територіальною громадою (подають внутрішньо переміщені особи).
  • копія ідентифікаційного коду – номера платника податків бійця, який бере безпосередню участь у бойових діях.
  • копія документа про безпосередню участь у бойових діях видана військовою частиною Міністерства оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України та іншими утвореними відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
  • реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях відкритого в банку.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.