Гроші

У Франківську четверо недобросовісних перевізників залишились без роботи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Жителі Івано-Франківська постійно нарікають на водіїв маршруток, які порушують правила дорожнього руху, не видають пасажирам проїзні квитки, а також нехтують всіма попередніми домовленостями щодо перевезень. Крім того, люди нарікають на бездіяльність влади, яка жодним чином не реагує на порушення.

Відтак, директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак стверджує, що з усіма недобросовісними перевізниками договори розриваються.

“Від 10 липня розірвано 4 угоди та складено більше сотні письмових пояснень, ще на розгляд МВК підготовлено рішення про розірвання угод з близько 10 перевізниками, – каже Смушак. – Наразі на 70% готова нова схема руху громадського транспорту. За місяць відбудеться презентація і по ній буде новий конкурс на нових умовах”.

Також головний комунальний Франківська запевняє, що невдовзі квитки на проїзд у громадському транспорті продаватимуть у спеціальних кіосках.

“Будуть також проїзні квитки. Змінено умови до автобусів. Пріоритет надаватиметься великогабаритним аатобусам, які відповідатимуть усім європейським вимогам, в тому числі екологічним. Якщо на певні маршрути не буде перевізників з такими автобусами, то в договорі буде записано, що за півтори роки вони мають їх придбати, інакше – новий конкурс”, – зазначив Смушак.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні