Гроші

У Долині хочуть реконструювати полігон твердих побутових відходів за 37 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

КП «Комунгосп» Долинської міської ради оголосило тендер на реконструкцію полігону ТПВ на землях Рахинського лісництва з очікуваною вартістю 36,8 млн грн.

Як йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro, КП «Комунгосп» вже втретє оголошує тендер на реконструкцію полігону ТПВ на території Рахинського лісництва, пише Курс.

Перший тендер був оголошений 12 жовтня. Втім, 26 жовтня його скасували через “відсутність подальшої потреби в закупівлі”.

1 листопада тендер оголосили вдруге вже з очікуваною вартістю 36,8 млн грн, однак 17 листопада і його скасували, бо на участь у тендері надійшла заявка лише від одного учасника – від ТОВ «Нове будівництво та реконструкція».

Замовник значно розширив технічне завдання – включив у вартість робіт будівництво під’їзної дороги до полігону шириною 6,7 метрів, а також під’їзні дороги до оглядових колодязів, підготовку котлованів та ін.

30 листопада торги оголосили втретє. Тендерні пропозиції приймаються до 5 грудня, аукціон відбудеться 6 грудня. Роботи мають бути виконані до кінця 2018 року. Гарантійний термін експлуатації оновленого полігону – 15 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.