Гроші

У 2022 році на інфраструктуру заклали 140 мільярдів: є там і трохи Прикарпаття

Google+PinterestLinkedInTumblr
У 2022 році на розвиток інфраструктури передбачили з держбюджету 141,8 млрд грн.

Крім усього іншого, у планах є відновлення залізничної лінії Галич – Підвисоке. Про це повідомляє УП з посиланням на  пресслужбу Мінфіну, пише Репортер.

потяг Прикарпаття млрд

Гроші спрямують на реконструкцію, будівництво, та утримання доріг державного та місцевого значення, модернізацію залізниці, аеропортів і річкового транспорту.

А саме, на будівництво нової швидкісної автодороги Н-31 Решетилівка – Дніпро. Ця дорога дозволить доїхати автомобілем з Дніпра до Києва за 4 години. Нині поїздка займає близько 7 годин.

Також у 2022 році розпочнеться капітальний ремонт траси М-05 Київ – Одеса у Миколаївській, Одеській, Кіровоградській та Черкаській областях. За планом ділянку цієї траси на Одещині перетворять на автомагістраль із дозволеною швидкістю руху 130 км/год.

Збільшується фінансування Укрзалізниці. На купівлю нових пасажирських вагонів, зокрема 70 вагонів для денних швидкісних поїздів, передбачили понад 3 млрд грн.

Потяг до «Буковелю». Татарів дочекався реконструкції залізничної станції – і що тепер?

Як раніше повідомлялося, у бюджеті закладені кошти на будівництво і реконструкцію аеропортів та розвиток річкового транспорту. Так, на 3,5 млрд грн будуватимуть два нові аеропорти у Дніпрі та Закарпатті, а реконструюватимуть – у Вінниці та Херсоні. Ще 742 млн гривень спрямують на ремонт судноплавних шлюзів.

Крім того, тривають роботи за проєктами Київ Сіті Експрес, будівництва другої колії на ділянці Київ – Миронівка, відновлення розібраної лінії Миронівка – Канів та електрифікація лінії Ворожба – Суми для запуску швидкісних електропоїздів Київ – Суми.

Крім того, серед інфраструктурних планів – відновити лінію Галич-Підвисоке, аби скоротити тривалість поїздки до Івано-Франківська та курортів Карпат. А також – електрифікувати ділянки Новозолотарівка – Лисичанськ, Гребінка – Черкаси та Житомир – Бердичів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.