Гроші

Товари для HoReCa, на які слід звернути увагу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Забезпечення робітників закладів громадського харчування професійними аксесуарами є важливою складовою нормального функціонування бізнесу у цій сфері. Адже гарне перше враження відвідувачів складається не тільки і не стільки від інтер’єру кафе, ресторану, кав’ярні або ж столової, скільки від зовнішнього вигляду та привітності робітників. В цьому сенсі великою мірою актуальне використання спеціальної уніформи, яка повинна бути якісною, оригінальною та зручною у використанні. Багато закладів у якості уніформи використовують фартухи для офіціанта. Цьому аксесуару віддають перевагу недарма, адже окрім приємного зовнішнього виду, така форма має низку переваг.

Як обирати фартухи і чому саме вони користуються попитом

На сьогодні у закладах громадського харчування найбільшими попитом користуються фартухи у вигляді спідниці. Вони зручні та практичні у використанні, бо мають місткі кишені, універсальний розмір, який підходить під будь-яку фігуру. Різноманіття вибору дозволяє придбати якісну та оригінальну продукцію, яка може стати візитівкою будь-якого закладу. Оригінальні рішення завжди добре запам’ятовуються. А це, в свою чергу, гарантує ресторану або кафе гарну відвідуваність. Тому підбору фартухів для офіціантів варто приділити підвищену увагу. Можна обрати фартухи серед великої кількості моделей у спеціалізованих магазинах або ж пошити на замовлення. Фахівці рекомендують підбирати тканину для шиття фартухів з урахуванням того, що вони якомога довше повинні зберігати презентабельний вигляд, витримувати часте прання без втрати первинних властивостей. Для цього ідеально підходять натуральні матеріали із синтетичними вставками.

Які ще оригінальні фішки слід використовувати для роботи

Кожна річ закладу, з якою доведеться стикатися відвідувачу, повинна мати якусь родзинку. Це може бути оригінальне меню, столове приладдя або скатертини. Також достатньо цікаво та презентабельно виглядає рахівниця шкіряна, які в доволі широкому асортименті продаються у магазина товарів HoReCa. Також ці аксесуари виготовляють на замовлення. На них модна наносити логотипи компаній різними способами, наприклад, тиснення фольгою будь-якого кольору. Скільки б не коштував подібний аксесуар, слід розуміти, що якісні рахівниці довговічні та прослужать не один рік. Іноді здається, що це дрібниці, на які ніхто не звертає уваги, але насправді це не так. Люди завжди повертаються туди, де цікаво та оригінально.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.