Гроші

Тарифи мобільного зв’язку від Київстар

Google+PinterestLinkedInTumblr

Компанія Київстар пропонує для своїх клієнтів велику кількість різноманітних тарифних планів, як за передплатою, так і за контрактом. Ці тарифи мобільного зв’язку дозволяють вигідно спілкуватися з друзями та рідними, користуватися послугами мобільного інтернету, надсилати повідомлення та виконувати інші дії, без яких важко уявити життя сучасної людини.

Тарифні плани

Серед найпопулярніших тарифних планів за передплатою слід виокремити такі:

1. Все разом.

2. Спілкування без меж.

3. Розваги без меж.

4. Відео без меж.

5. Тариф Київстар Родина.

6. Smart Business.

Все разом

Тарифи Все разом дозволяють користуватися якісним мобільним зв’язком, домашнім інтернетом і телебаченням в єдиному пакеті. Тарифи Все разом дозволяють реально заощадити! Крім того, це додаткова зручність, коли потрібно оплатити послуги тільки один раз у місяць, поповнивши власний номер мобільного телефону.

Підключившись до «Домашнього Інтернету» можна отримати послугу «до 50%» та зручні тарифні плани, що допоможе отримати додаткову знижку. Доступна така послуга в окремих українських містах. Вказавши власну адресу в заявці, можна перевірити, чи діє вона у конкретному населеному пункті.

Спілкування без меж

Абонентам потрібно придбати спеціальний стартовий пакет, в якого буде назва даного тарифу, після чого – провести активацію. Інструкцію можна прочитати зі зворотного боку пакету. Після активації тариф одразу запрацює і буде безкоштовним впродовж перших чотирьох місяців.

Після переходу на тариф знімається оплата за нього, яка становить 125 гривень. Зняття плати відбуватиметься вночі раз на місяць. При недостатній кількості коштів, коли треба платити за тариф, кожен день користування пакетом послуг коштуватиме 10 гривень. Тариф діє мінімум 30 днів після того, як його підключили і запустили. Далі оператором можуть бути змінені тарифи, так, як це передбачає чинне законодавство України.

Розваги без меж

Дозволяє читати і дивитися все з освітніх сервісів, без обмежень користуватися соцмережами та месенджерами, вільно слухати музику та грати в ігри.

Перша секунда в кожній хвилині буде коштувати стільки, скільки хвилина. Усі ж наступні секунди у хвилині включені до першої з секунд у розмові. На Київстар надається повний безлім, що означає відсутність тарифікації дзвінків у мережі.

До тарифів включені усі існуючі податки і збори. Тариф підключається як для клієнтів Київстар, так і для нових абонентів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.