Гроші

Субсидії під час війни: яких змін чекати найближчим часом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українці мають право на отримання субсидії за житлово-комунальні послуги, якщо відповідають критеріям, визначеним Міністерством соціальної політики.  Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі “Суспільне спротив” розповів, чи зміниться порядок нарахування субсидій через війну, пише DT.ua.

субсидії новини Івано-Франківська

За його словами, найближчим часом у правилах призначення субсидій нічого змінюватися не буде.

Можливо, зміниться адміністрування, але для людей це буде непомітно. Ми закликаємо кожного вже зараз подумати, чи потрібна вам субсидія. І звертатися до органів соціального захисту населення, через ЦНАП, пошту, “Дію”, — підсумував Віталій Музиченко.

Також він повідомив, що, незважаючи на всі труднощі, соціальні виплати та пенсії є одним із пріоритетних напрямків для держави.

Читайте: Франківка перерахувала шахраям 120 тисяч гривень

Бюджет недовиконується. На сьогодні бувають певні затримки, але не великі, – говорить Музиченко. – Пенсійний фонд має проблеми з наповненням. Вони не катастрофічні, й міжнародні донори нам допомагають із фінансуванням видаткової частини й частково з пенсіями. В цьому році нам вдалося і проіндексувати пенсію і забезпечити виплати в належному розмірі.

Нагадаємо, що до кінця 2022 року уряд планує двічі здійснити перерахунок пенсій у бік підвищення. Крім загального зростання виплат для усіх громадян пенсійного віку, окреме підвищення отримають люди, яким виповнилося 70 або більше років.

У Франківську записали казки, які вчать дітей не боятися сирен і пишатись героями

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: