Гроші

Субсидії на опалювальний сезон 2023-2024 продовжать автоматично

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 1 жовтня в Україні житлову субсидію буде розраховано на опалювальний період 2023-2024 років.

Домогосподарствам, яким було визначено право на житлову субсидію у вересні 2023 року, у тому числі тим у кого розмір житлової субсидії становив 0,00 грн, органами Пенсійного фонду України у жовтні буде проведено розрахунок розміру житлової субсидії на опалювальний сезон. Звертатися за нею не потрібно, нагадали в Івано-Франківській ОВА.

Субсидії на опалювальний сезон 2023-2024 продовжать автоматично

Право таких домогосподарств на отримання житлової субсидії не переглядається. Воно визначене у травні 2023 року на період до квітня 2024 року включно.

Для проведення розрахунку житлової субсидії на опалювальний період доходи враховуються за І – ІІ квартали 2023 року.

При цьому при розрахунку житлової субсидії на опалювальний період (з жовтня) розмір пенсійної виплати враховується за серпень 2023 року.

Розмір житлової субсидії за жовтень обчислюється з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня. Тобто послуга з опалення житлового приміщення розраховується на 16 днів незалежно від кількості днів, протягом яких ця послуга фактично надається.

Якщо громадяни, які не отримували житлову субсидію влітку або яким було відмовлено у її призначенні на неопалювальний період, звернуться за її призначенням у період по 30 листопада 2023 року, житлову субсидію буде призначено з жовтня 2023 року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.