Гроші

СТЕК іде на зустріч франківцям, які постраждали від аферистів “Екватор-ІФ”

Google+PinterestLinkedInTumblr

ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» прийняла рішення піти на зустріч споживачам, що постраждали від дій аферистів компанії «Екватор-Іф» та припинити нарахування плати за послуги з централізованого опалення.

До теми. Автономне опалення і шахраї: франківці пікетували Білий дім.

стек

До теми. Директора підприємства-афериста «Екватор-ІФ» оголосили у розшук.

Нагадаємо, що ПП «Екватор-ІФ» обіцяло встановлення автономного опалення під ключ, відключало квартири від централізованого опалення та видавало підроблену документацію на відключення. Після завершення робіт та оплати мешканці виявляли, що автономне опалення незаконне, а оплата за опалення продовжується нараховуватися.

До теми. “Ви попали”, – Анушкевичус про франківців, яким встановили опалення з “липовими” документами.

Жертвами обману стали десятки споживачів СТЕК та «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

«Міська влада рекомендувала з розумінням поставитися до цих споживачів та припинити нараховувати їм плату за послуги з централізованого опалення, – зазначають у СТЕК. – Ми вирішили піти на зустріч людям і припинити нарахування плати за послуги з централізованого опалення, хоча правових підстав для цього немає».

До теми. Окрім афер зі встановленням опалення, підприємець Олексин продавав “уявні” квартири у Франківську.

У «Станіславській теплоенергетичній компанії» нагадують, що таке рішення є винятком, в силу складної ситуації. Адже відключення від мереж централізованого опалення та припинення нарахування плати за послуги з централізованого опалення повинне відбуватися згідно з вимогами чинного законодавства, яким передбачена можливість такого відключення лише цілим будинком, за згоди усіх мешканців.

Також тепловики наголошують, щоб споживачі були особливо обережними, не укладали угод та не платили підприємцям, що пропонують відключення від центрального теплопостачання «під ключ».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.