Гроші

Стати співвласником будівельних проєктів: про інвестиції у blago.invest

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську почав інвестиційну діяльність інвестиційний фонд blago.invest. Це новий інструмент на ринку нерухомості, що робить інвестиції доступними для широкого кола осіб. Адже інвестувати можна від 400 тис грн, що еквівалентно близько 10 тисячам доларів США. Така інвестиція принесе дохід 8-9% за курсом долара.

blago.invest новини Прикарпаття

У Європі та Америці інвестиційні фонди реальних секторів економіки є одним з найбільш популярних та надійних інструментів для розміщення коштів. В Україні інвестиційні фонди також почали набувати широкої популярності завдяки своїй високій дохідності та низькій ризиковості. Адже джерелами прибутків таких фондів є доходи від бізнесу реальних компаній.

Інвестуючи у фонд blago.invest можна отримувати прибуток від будівельних проєктів компанії blago. Це інвестиції у ринок нерухомості, що характеризуються надійністю та стабільно забезпечують високу дохідність.

Інвестувати у нерухомість від 10 тисяч доларів

Ні для кого не секрет, що для інвестицій на ринку нерухомості потрібно володіти значною сумою коштів. Для прикладу, щоб інвестувати в однокімнатну квартиру, потрібно мати вільними мільйоном гривень. Проте, такими  коштами володіє далеко не кожен.

Інвестиційний фонд blago.invest робить інвестиції в ринок нерухомості більш доступними, адже інвестувати можна від 400 тис грн., що еквівалентно близько 10 тисячам доларів США.

Те, що не під силу окремому інвестору – під силу інвестиційному фонду. Мало хто може стати співвласником усього будівельного проєкта чи цілої будівельної компанії, щоб інвестувати власні заощадження у будівництво цілих житлових комплексів чи мікрорайонів. Інвестуючи у blago.invest – це стає можливим.

Інвестиційний фонд blago.invest випускає (проводить емісію) власні цінні папери – інвестиційні сертифікати. Всі, хто має бажання інвестувати кошти у фонд, можуть придбати такі цінні папери.

Для ефективного розміщення коштів інвесторів та забезпечення високої дохідності інвестицій, blago.invest стає співвласником кількох масштабних будівельних проєктів відомої компанії blago. Завдяки такому підходу, дохідність інвестицій (дивіденди) у фонд blago.invest становить 8-9%. Прибутки, отримані від своєї діяльності, фонд виплачує кожного року своїм інвесторам як дивіденди.

З метою убезпечення від знецінення активів фонду та коштів інвесторів при зміні курсів валюти, всі інвестиції blago.invest прив’язуються до ринкового курсу долара США.

Крім того, для захисту активів фонду та коштів інвесторів від непередбачуваних ситуацій, компанія blago надає в забезпечення фонду вже збудоване та готове нерухоме майно – офісні та торговельні центри, іншу нежитлову, комерційну нерухомість.

Повернути раніше інвестовану у фонд суму коштів також досить просто та швидко. Для цього достатньо подати у фонд письмове звернення і фонд проведе зворотний викуп власних цінних паперів від інвестора. Строк розрахунків у грошовій формі при зворотному викупі не перевищує 15 робочих днів.

blago.invest – це інвестиційний фонд, який спрощує інвестиції в ринок нерухомості та відкриває нові можливості для отримання стабільно високих прибутків для широкого кола осіб, на основі сучасного міжнародного досвіду, разом із відомою будівельною компанією Івано-Франківська – blago.

Детальніше про інвестиції на сайті https://blagoinvest.com.ua/

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.