Гроші

Скільки прикарпатців скористалося пільговою іпотекою «єОселя»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 1 жовтня 2022 року в Україні запрацювала «єОселя» – державна програма іпотечного кредитування житла. Вона дає можливість купити квартиру на вигідних умовах пільговим категоріям: ЗСУ за контрактом, працівники сектору оборони та безпеки, лікарі, вчителі та науковці.

Відсоткова ставка при такому кредитуванні складає усього 3% річних, що є на сьогодні найдешевшим варіантом купівлі житла в розтермінування. Невдовзі уряд планує збільшити перелік категорій громадян, які зможуть брати кредит по програмі «єОселя» під 7% річних.

Від моменту, коли вступила в дію державна програма доступного іпотечного кредитування пройшло понад пів року і вже багато українців не лише скористалися нею, а вже й живуть в нових квартирах. За даними пресслужби «Укрфінжитло», загалом по програмі «єОселя» було видано 1 017 кредитів, що в гривневому підрахунку складає 1,4 млрд гривень. В тому числі серед прикарпатців позитивні рішення на оформлення кредиту від держави отримало 48 заявників (4,72%), а це 56,1 млн грн. Найбільше кредитів оформили військовослужбовці та правоохоронці.

Щоб отримати пільговий іпотечний кредит, кожен з них пройшов кілька обов’язкових етапів:

 1. Підготовка і подача пакета документів згідно з вимогами «Укрфінжитло».
 2. Отримання позитивного рішення банків, що мають право кредитування програми.
 3. Підтвердження даних заявника.
 4. Вибір квартири.
 5. Кінцева підготовка документів.

Більше інформації про умови «єОселя» та приклади розрахунку можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/3MDfd8E

Важливою перевагою програми «єОселя» є те, що нею можна скористатися не лише при виборі квартири на вторинному ринку, але й серед сучасних новобудов. Для покупця відкривається можливість купити сучасну квартиру покращеного планування у новому житловому комплексі. А це і повноцінна інфраструктура на території ЖК, енергоефективне будівництво, підземний паркінг, мультифункціональні майданчики, озеленення, цікава архітектура та інноваційні технічні рішення.

Також у випадку купівлі квартири безпосередньо у забудовника значно дешевше обходиться документальне оформлення, ніж при купівлі у фізичної особи. Клієнт суттєво економить та не займається збором і підписом необхідних паперів, так як всі юридичні процедури бере на себе менеджер з продажу.

Однак на сьогодні далеко не всі будівельні компанії пройшли акредитацію і мають дозвіл на участь у програмі. За її вимогами, новозбудовані житлові комплекси мають бути вже готовими та введеними в експлуатацію. Зокрема, в Івано-Франківську купити квартиру на умовах «єОселя» можна у компанії blago. Компанія пропонує найбільший вибір готових квартир, які підходять під умови програми.

Наразі іпотекою «єОселя» скористалося вже 19 наших клієнтів і ще 22 отримали погодження. Вони вибрали квартири у популярних наших житлових комплексах «Паркова Алея», «Шоколад», «Manhattan», «Comfort Park», «Parus». Серед них є кілька квартир з готовим ремонтом. Та інтерес до цієї програми продовжує зростати. Для багатьох сімей, що лише цікавляться купівлею житла, такий варіант оплати – це найдоступніший спосіб купити нову квартиру під виплату без значних переплат, не вкладатися в оренду чужого житла, а інвестувати у своє, – прокоментували в компанії blago.

Вибрати квартиру під програму «єОселя» можна в житлових комплексах у різних локаціях Івано-Франківська:

 1. Містечко «Соборне», мікрорайон Пасічна.
 2. Елітний ЖК «Parus», вул. Мазепи.
 3. Елітний ЖК «Royal Hall», вул. Шевченка.
 4. Сучасний район «Manhattan», вул. Ленкавського.
 5. Житловий масив «Паркова Алея», вул. Героїв Миколаєва.
 6. ЖК «Comfort Park», мікрорайон Пасічна.

Переглянути планування, дізнатися вартість квартир та отримати прорахунок оплат по програмі можна у менеджерів, залишивши заявку на сайті blago: https://blagodeveloper.com/

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.