Гроші

Школярів планують годувати з місцевих бюджетів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кабінет міністрів пропонує розширити права органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів та пільгового проїзду школярів. Про це сказав заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук під час представлення в Верховній Раді законопроекту №1577, яким передбачено внесення змін до 66 законів, пише УП.

shkolastolovka[1]

“Проект розширює права органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, особливо дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей, – заявив він. – Також розширюються права органів самоврядування щодо забезпечення учнів пільговим проїздом у транспорті”.

“Особливо хочу звернути увагу, що законопроектом передбачено запровадити рівні умови для усіх вступників до вищих навчальних закладів, що дасть можливість дійсно випускати фахівців”, – додав Матвійчук.

Раніше в інтернет “злили” пропозиції щодо скорочення видатків бюджету, серед яких і скасування оплати з держбюджету здобуття вищої освіти, пільгового проїзду учнів та студентів, харчування учнів та заняття у спортивно-виховних закладах тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.