Гроші

Що потрібно знати про покупку ліків у віртуальному просторі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Онлайн-шопінг давно став звичним для сотні тисяч громадян – це зручно, практично і навіть цікаво. Останнім часом зростає кількість запитів «купити ліки онлайн Київ», що підтверджує популярність продукції фармацевтичної промисловості. Чи варто робити подібні покупки у віртуальному просторі і на що потрібно звертати увагу при виборі конкретного продукту та отримання його кур’єром? Адже ліки — це ризик виникнення побічних ефектів, ускладнень, погіршення загального самопочуття.

Як придбати оригінальний лікарський засіб

Захистити себе від шахраїв можна лише шляхом грамотного вибору конкретного онлайн-майданчика з продажу аптечного асортименту. Продавець, який дорожить власною репутацією та працює максимально відкрито, відрізняється:

  • добре розробленим та бездоганно працюючим сайтом — ні «повільний» інтернет, ні велика кількість відвідувачів порталу не порушують завантаження позицій;
  • поділом усіх лікарських препаратів на категорії, групи та підгрупи – можуть виділятися вітчизняні/закордонні виробники, медикаменти з різними терапевтичними властивостями (знеболювальні, протикашльові, антибактеріальні тощо);
  • можливістю провести порівняльний аналіз однієї позиції від різних виробників та вибрати оптимально підходящий варіант за вартістю;
  • наявністю спеціальної форми, «віконця» для звернення до консультанта — він має працювати у цілодобовому режимі та давати швидкі, повноцінні, інформативні відповіді на запитання.

Інтернет-аптека, яка працює чесно та співпрацює з перевіреними постачальниками, на своєму сайті вказує юридичну адресу, код організації, номери телефонів для зв’язку. Перевірити контактну інформацію можна у будь-який час, ввівши дані в пошуковий рядок.

Крім того, при виборі лікарського засобу кожному покупцю зобов’язані надати сертифікат якості. Спочатку його варто вивчити у віртуальному режимі. На цьому документі вказується персональний код позиції, який легко виявляється при пошуку мережі: за лічені хвилини можна отримати повну інформацію про даний препарат.

Звичайно, важливо перед покупкою вивчити інструкцію до конкретних ліків. Оптимальний варіант – звернутися до лікаря. А при отриманні замовлення слід ще раз переконатися у термінах придатності товару, комплектації та цілісності упаковки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.