Гроші

Податківці обіцяють потрійне полегшення

Google+PinterestLinkedInTumblr
Розмір  єдиного соціального внеску (ЄСВ) із зарплат, що перевищують дві мінімальні (на сьогодні це приблизно 2,5 тис. грн.), скоротять майже утричі, повідомляють податківці, тобто ДФС у Івано-Франківській області.
1_930

“Ми усвідомлюємо, що отримаємо значне скорочення надходжень від ЄСВ. Втім, керуємося принципом: українці гідні не тільки світових цін, а й світового рівня оплати праці. Зрештою, сподіваємося на ефект від детінізації зарплат та на створені нами мотивації до їхнього зростання», – заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус, коментуючи заплановані реформи податкової системи, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Така позиція ДФС, спрямована на зниження податкового навантаження на зарплату,  приведе до збільшення платежів та до компенсації втрат від зниження ставок ЄСВ.

Також голова ДФС розповів про реформи, які будуть стосуватися малого та середнього бізнесу і дадуть змогу посилити підтримку цього сектору з боку держави.

«Важливо не просто зберегти спрощену систему оподаткування, а й зробити більш сприятливими умови ведення бізнесу. По-перше, ми ініціюємо суттєве зменшення максимальних ставок єдиного податку. Зокрема, для деяких груп юридичних та фізичних осіб – підприємців максимальний розмір податку зменшиться у півтора-два рази. По-друге, пропонуємо заборонити перевірки платників єдиного податку та суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн. грн. Перевірки цих категорій платників податків здійснюватимуться винятково за їхньою заявою або за рішенням суду чи відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу», – зауважив Ігор Білоус.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.