Гроші

Ремонт 300 кілометрів дороги між Франківськом і Мукачевим коштуватиме 2,5 млрд гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Повний ремонт автотраси Н09 Мукачеве-Львів мають завершити до кінця 2018 року. Закарпатську частину цієї дороги від Мукачева через Рахів та Ясіню до Івано-Франківська ремонтуватиме та ж компанія, що уже відремонтувала частину траси Н09 від Львова до Івано-Франківська.

ремонт,дороги,

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 15 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «ПБС» ремонт автодороги Н09 Мукачеве-Львів на суму 1,6 млрд грн. Мова йде про закарпатський відтинок цієї траси довжиною 207 км.

Вартість ремонту складе в середньому 7-8 млн грн. за кілометр, зазначають «Наші гроші». За ці кошти, дорожники мають повністю перекласти дорожнє полотно, облаштувати підпірні стінки у горах, відремонтувати мости та автобусні зупинки.

Тиждень перед тим, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області замовила тій же компанії ТОВ «ПБС» ремонт 100-кілометрового відтинку Н09 з Івано-Франківська через Яремче до межі із Закарпаттям. Вартість робіт на цьому відтинку обійдеться дорожче, ніж на Закарпатті – в середньому 8,8 млн грн. за кілометр.

Всього ж за ремонт двох ділянок загальною протяжністю понад 300 км ТОВ «ПБС» отримає від Служби автомобільних доріг майже 2,5 млрд грн.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні