Гроші

Принципи роботи і особливості придбання теплої підлоги

Google+PinterestLinkedInTumblr

З’ясовуємо принципи роботи і вигоди покупки теплої підлоги

Системи теплої підлоги міцно увійшли в наше життя. Здається, що такий обігрів встановлено мало не в кожному другому будинку або квартирі українців. Насправді, цифра трохи менша, однак, і справді – сьогодні обігріватися подібним способом не тільки вигідно, але і зручно, і навіть модно. Рішення вважається сучасним, економічним, екологічним і корисним для здоров’я. Так, і не варто цьому дивуватися – системи на основі інфрачервоної плівки дозволяють насолоджуватися дією випромінювання, подібного обігріву сонячним теплом. А це не тільки приємно і комфортно, але і приносить чималу користь організму.

Сьогодні купити системи електричного обігріву підлоги можна в багатьох інтернет магазинах. Також продажем і установкою займаються спеціалізовані компанії. Наприклад, тут: https://hot-floor.com/ представлена продукція від провідних виробників – як світових, так і вітчизняних брендів. Перевагою звернення в таку організацію є можливість пристойно заощадити на монтажі, а часто і зовсім отримати його безкоштовно. Давайте при всій популярності обігріву підлоги, нагадаємо, а комусь розповімо про принципи його роботи та головні переваги.

Як функціонує обігрів?

Принцип роботи простий, як і всі геніальні винаходи:

  • Електричний струм проходить через елемент системи, званий нагрівальним. Це може бути гріючий кабель або інфрачервона плівка.
  • Нагрівальні елементи мають особливі властивості – нагріватися при проходженні через нього електрики. Ну, кажучи по-простому, електрони зіштовхуються, стають розпаленими, прямо як бійці на рингу, і передають енергію поверхні елемента.
  • Нагрівальний елемент виділяє тепло, яке за законами фізики передається підлоговим покриттям і далі всьому приміщенню.

Важливий момент – щоб система працювала економічно, і не споживала багато електроенергії, її автоматичним включенням і вимиканням управляє терморегулятор в зв’язці з датчиком, що знімає температурні показники.

Чому тепла підлога?

Давайте назвемо 5 основних, на нашу думку, причин вибору теплої підлоги:

  • Економічність роботи.
  • Комфортні відчуття від поширення тепла і зручність використання.
  • Універсальність застосування – можна монтувати практично під будь-який вид покриття підлоги.
  • Рівномірність і швидкість обігріву.
  • Надійність, тривалий термін експлуатації.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.