Гроші

Прокуратура веде тяжбу з Приватбанком за землі в Буковелі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Яремчанському міському суді Івано-Франківської області розглядаються дві справи за позовом прокуратури. Йдеться про повернення у державну власність земельних ділянок в Буковелі.

Розгляд справи відбудеться 7 вересня, пише Економічна правда з посиланням на Приватбанк.

Прокуратура веде тяжбу з Приватбанком за землі в Буковелі

У Яремчанському міському суді Івано-Франківської області відбудеться чергова спроба забрати через суд у державного Приватбанку ділянки у Буковелі. Вони, за твердженнями прокуратури, вибули з власності держави понад 20 років тому, – йдеться в повідомленні.

Загалом в Яремчанському міськсуді розглядаються дві справи за позовом обласної прокуратури – до Поляницької сільської ради Надвірнянського району, фізичних осіб та ПриватБанку, третіх осіб ТОВ “Зірка Буковелю” та НБУ. Це справи щодо повернення земельних ділянок в селі Поляниця, що належать Приватбанку, у державну власність в особі Державного агентства лісових ресурсів.

Читайте: Коломойському вручили підозру за шахрайство і відмивання майна

За словами юристів ПриватБанку, “склалася парадоксальна ситуація”, коли представники державної влади зі спливом більш ніж 20 років, намагаються захистити інтереси держави, позбавивши державний банк права власності не лише на землю, але й на майно, що були набуті ним у законний спосіб на підставі”.

Ця справа може призвести до втрати права власності банку на об’єкти курортного комплексу “Буковель”. Що завдасть значних збитків державі в особі державного банку, – розповіли в Приватбанку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.