Гроші

Поляницька сільрада готує документи для нового мегакурорту в Карпатах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Окрім курорту “Свидовець”, пов’язані з Коломойським та Палицею компанії запланували будівництво двох інших мегакурортів на сусідніх зі Свидовцем хребтах.

Місцева влада вже готує необхідні документи для будівництва, повідомляють активісти спільноти Free Svydovets.

Поляницька сільрада готує документи для нового мегакурорту в Карпатах

У жовтні Поляницька селищна рада повідомила про початок стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проєкту курорту “Бистриця”. Відомо, що планується будівництво курорту площею 1200 га на 18 000 відпочивальників одночасно. Будувати планують з нуля, прямо посеред карпатських лісів. Орієнтовне розташування – північні схили Братківського хребта.

Згідно з документами, будівництво курорту “Бистриця” передбачатиме:

  • 180 км лижних трас
  • 600 га готелів та іншої забудови;
  • нову лінію електропередач довжиною 35 км.

Зовсім скоро на сайті Поляницької сільради з’явиться і звіт із СЕО. У документі мають з’явитися детальні карти курорту та його опис. До того, СЕО передбачає участь громадськості, тож можна буде надати власні зауваження до проєкту.

Нагадаємо, закарпатська обласна влада анонсувала намір побудувати величезний гірськолижний курорт на хребті Свидовець.  За планом, розрахований на 28 тисяч людей одночасно, він мав би стати найбільшим курортом у Карпатах. Ще один величезний курорт “Бистриця” має розташовуватися поруч з сучасним “Буковелем”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.