Гроші

Платинум картка

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ви звикли отримувати обслуговування екстра-класу? В такому випадку преміальна банківська карта Platinum від платіжної системи Mastercard була створена саме для вас. Платинум картка надає власникам особливі пропозиції у межах України та закордоном, підвищений рівень обслуговування з боку українських банків, а також безліч додаткових послуг і привілеїв.

Щоб отримати можливість користуватися всіма перевагами дебетової або кредитної картки Platinum від Мастеркард, зверніться до будь-якого банку України, що надає картки цієї платіжної системи. Процедура оформлення може трохи відрізнятися, адже у різних банках діють свої правила.

У результаті ви обов’язково отримаєте свою кредитну або дебетову карту, яку зможете використовувати для:

  • здійснення будь-яких фінансових онлайн-транзакцій;
  • оплати різних послуг або товарів;
  • отримання та зберігання особистих коштів тощо.

Також усі власники Platinum карти не обмежені в базових операціях. Наприклад, ви можете здійснювати перекази між картками, знімати готівку в будь-яких банкоматах світу або використовувати безконтактні платежі.

Додаткові можливості кредитних і дебетових карт Platinum

Якщо ви оформили Платинум-картку від Mastercard, серед додаткових переваг — різноманітні знижки на:

  • покупки;
  • подорожі;
  • ресторани;
  • салони краси та інше.

Знижки діють тільки для партнерів, перелік яких можна знайти на офіційному онлайн-порталі платіжної системи Мастеркард.

Також усі власники Platinum-карток отримують доступ до розширеної програми консьєрж-сервісу. Багато інших переваг є унікальними, тобто залежать від українського банку, що випустив вашу пластикову карту.

Серед них можуть бути різноманітні знижки та бонуси, відстежувати які можна за допомогою будь-яких пристроїв: стаціонарного комп’ютера, смартфона або планшета.

Що ще пропонує Platinum-картка

Будь-які Платинум-картки відрізняються високим рівнем безпеки та забезпечують своїм власникам максимально можливу зручність при здійсненні різних розрахунків, у тому числі — онлайн.

Також, крім перерахованих привілеїв і переваг Platinum-карток, власникам надається послуга Priority Pass. Вона дає можливість отримати доступ до різних VIP-залів у багатьох аеропортах світу. Кількість таких залів перевищує 600, розподілених по всій земній кулі.

Якщо ви оформили банківську карту Mastercard, можете розраховувати на спеціальні акційні пропозиції платіжної системи. Вони доступні всім власникам, незалежно від банку, що випустив карту, валюти рахунку та будь-яких інших деталей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.