Гроші

Підприємиця з Франкцівщини виграла грант на розвиток власної справи

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Щоб більше людей в Україні змогли відчути смак Карпат», – cаме такою була мотивація Софії Футенко з селища Вигода, коли вона подавала свій проєкт на грант бізнес-ідей «Роби своє» від Фонду «МХП-Громаді».

На час подачі вона вже займалась підприємницькою діяльністю та заснувала мануфактуру ласощів з Карпат TO TA TORBA.

Софія створила неординарний асортимент смаколиків таких як варення, крем-мед з різними смаками, карпатські чаї та інші ласощі ручної роботи за стародавніми рецептами.

Її власна справа заснована на традиціях регіону та його унікальності. Розвинути її бізнес допоміг саме грант на суму 64 647 грн від Фонду «МХП-Громаді», який вона отримала в рамках конкурсу бізнес-ідей «Роби своє».

Подарунки з Прикарпаття. Що придбати на Миколая, Різдво чи Новий рік

За ці кошти підприємиця придбала кремувальну машину, щоб збільшити обсяги продукції та створила інтернет-сайт, а також придбала розхідні матеріали (кришки й банки).

Мед Софія отримує із власної пасіки, а окрім власних товарів ще допомагає місцевим фермерам продавати їхню продукцію під брендом TO TA TORBA.

Василь Ємчук, регіональний менеджер із соціальних проєктів Фонду «МХП-Громаді» переконаний: «Власна справа, яка створена з душею та заснована на традиціях рідного краю має всі шанси на успіх. Мета конкурсу бізнес-ідей саме і полягала в тому, щоб знайти такі проєкти та підтримати їх у складний для України час».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.