Гроші

Пенсійна реформа. Що треба знати прикарпатцям

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер парламент має можливість розглянути урядовий законопроект щодо пенсійної реформи. Це гостра потреба пенсіонерів, економіки і наші зобов’язання перед МВФ. Навіть якщо депутати не встигнуть розглянути проект влітку, восени до цього повертатимуться так чи інакше.

Український кризовий медіа-центр відстежував підготовку реформи протягом тривалого часу і зібрав матеріали, які дозволять зорієнтуватися в пропонованих реформах (а також пояснять, чому урядові пропозиції – лише початок реформи).

1) Відповіді на головні питання в спецпроекті “захалявна книжечка“. Це наш новий формат, де проблематика викладена максимально коротко – для тих, у кого обмаль часу

2) Підсумок найважливіших дискусій в УКМЦ, де експерти Реанімаційного пакету реформ пояснювали необхідність запровадження накопичувальної системи. Цього ще немає в осяжних планах, уряд лише пообіцяв “дорожню карту”

3) Аналітичну записку Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України, яка дозволить зорієнтуватися в новелах та пропозиціях.

4) Історичну довідку про те, як в Україні намагаються змінити систему пенсій з 1999 року

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.