Гроші

«ПБС» освоїть всі гроші на ремонт доріг Прикарпаття з «ковідного» фонду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківській області всі основні підряди на ремонти доріг з «ковідного» фонду отримало ТОВ «ПБС», контрольоване керівником курорту «Буковель» та наближеним до Ігоря Коломойського екснардепом Олександром Шевченко.

Фірма отримала підрядів на 3,59 млрд грн на ремонти доріг, які будуть частково профінансовані з коштів так званого «ковідного» фонду, які призначались для подолання наслідків пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. На дороги Прикарпаття з фонду виділять 831,5 млн грн. А загалом ремонтів повинні виконати на 3,62 млрд грн, за ці кошти буде відремонтовано 43,6 км доріг, збудовано два та відремонтовано один мостові переходи, пишуть Наші Гроші.

Фото ілюстративне

Нагадаємо, 1 липня 2020 року Кабінет міністрів України затвердив Постанову №539 «Про виділення коштів для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Постановою було розписано 35 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 на понад 300 об’єктів дорожньої інфраструктури. 28 жовтня в Постанову були внесені деякі зміни і загальну суму зменшили до 33,72 млрд грн.

Кошти на ремонти доріг в Івано-Франківській області:

Як раніше повідомляли «Наші Гроші», на цьогорічних тендерах «ПБС» конкурувало лише з представниками Національної асоціації дорожників України (НАДУ). Компанії, які є членами НАДУ, отримують переважну більшість держзамовлень від Укравтодору, які проводяться за новими правилами, що обмежують конкуренцію на торгах на користь членів НАДУ та найбільших фірм. Станом на початок листопада, «ПБС» йде другим у рейтингу підрядників Укравтодору.

Офіційно ТОВ «ПБС» належить Іванні Непик, а керівником є Олексій Пастернак. З початку 2020 року компанія отримала державних підрядів на 10,8 млрд грн.

«ПБС» конкурувало і за, єдиний неотриманий, підряд на капітальний ремонт мостового переходу через річку Лючка на трасі Р-24 Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський. Переможцем тут стало тернопільське ТОВ «Техномістбуд Холдинг». Фірма належить колишнім працівникам філії «Тернопільська дорожня мостова дільниця ДП «Тернопільського облавтодору» Юрію Левковичу та Володимиру Шмирю. З початку 2020 року підприємство отримало державних замовлень на загальну суму 98,87 млн грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.