Гроші

Охорона недобудованого моста на Пасічну обійшлася Франківську у 800 тисяч грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

У 2022 році управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради замовило у ТОВ “АРТЕ-ПЛЮС” послуги на охорону недобудованого моста на Пасічну та транспортної розв’язки.

Договір був підписний ще 29 квітня минулого року і діяв до 31 грудня 2022. Однак УКБ оприлюднило документ у системі публічних закупівель prozorro лише 3 січня цього року, пише Курс.

Сума договору становить 800 тисяч гривень – 61 гривня за годину. За ці гроші підрядник зобов’язався цілодобового охороняти будмайданчик, де розпочалися роботи з будівництва моста та транспортної розв’язки.

Ще один договір УКБ уклало з ТОВ “АРТЕ-ПЛЮС” 30 грудня 2022 року. Замовник має перерахувати підряднику 90 768 грн за охорону цього ж об’єкта у 2023 році. Проте текст договору УКБ не оприлюднило.

Читайте: Генератори та автівки. Що зараз з якістю повітря у Франківську

За даними аналітичної системи youcontrol, фірма “АРТЕ-ПЛЮС” зареєстрована у 2009 році в Івано-Франківську. За цей час вона отримала підрядів від бюджетних установ та організацій на 955 039 грн. З них 890 768 від УКБ Івано-Франківської міської ради.

Керівником та кінцевим бенефіціарним власником підприємства є іванофранківець Степан Жидан.

Нагадаємо, у бюджет Франківська на 2023 рік заклали ще 150 млн грн на будівництво моста.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.