Гроші

Огляд нерухомості у ЖК WASHINGTON Concept House

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У діловому центрі Києва незабаром з’явиться новий житловий комплекс WASHINGTON Concept House. Беззаперечні переваги проєкту — сигарний лаунж та домашній кінотеатр, винна кімната для зберігання колекційних пляшок, підземний паркінг, високотехнологічна система безпеки та якісний сервіс. Клас нерухомості — «бізнес+».

Переваги проєкту

Житловий комплекс розташований на вулиці Лабораторній, поруч зі стильними ресторанами й кав’ярнями, бізнес-центрами й артпросторами, фітнес-клубами і модними бутиками. Парк Марії Заньковецької та парк ім. Тараса Шевченка знаходяться неподалік. Можна оперативно діставатися в міжнародні аеропорти або заміський будинок.

Компанія SAGA Development не оминула увагою технологічні «родзинки». Так, WASHINGTON Concept House буде оснащено системою «розумний будинок». Передбачено інтелектуальну систему відеоспостереження, яка на основі алгоритмів розпізнавання осіб та автомобільних номерів зможе виявити загрози й запобігти порушенням. Завдяки системі контролю доступу ніхто не зазіхатиме на особистий простір резидентів.

Автівки можна буде залишати в підземному паркінгу. Для зарядження електрокарів заплановано станцію потужністю 22 кВт.

Для оплати сервісних та комунальних послуг необхідно буде завантажити застосунок SFERA. Управляюча компанія ATMOSFERA візьме на себе розв’язання побутових питань резидентів.

Колекція квартир

Загальна кількість квартир у житловому комплексі WASHINGTON Concept House — 107:

  • однокімнатні квартири (53,22–79,26 кв. м);

  • двокімнатні квартири (75,15–89,06 кв. м);

  • трикімнатні квартири (113,79–170,08 кв. м);

  • чотирикімнатні квартири (145,6–166,92 кв. м).

Передбачено нерухомість з просторими терасами, де можна облаштувати лаунж, простір для занять йогою або стретчингом та зону для сніданків на свіжому повітрі.

Комерційна нерухомість у ЖК WASHINGTON Concept House

Площа торгових приміщень у житловому комплексі ВАШИНГТОН варіюється від 100,88 кв. м до 823,84 кв. м. У цілому під комерційні об’єкти відведено 2 570 кв. м. Запроєктовано панорамні вікна та власні вхідні групи. Передбачено обслуговування управляючої компанії ATMOSFERA.

Якщо ви зацікавлені у придбанні нерухомості в ЖК WASHINGTON Concept House, звертайтеся до відділу продажів. Менеджери озвучать вартість квадратного метра й ознайомлять з ідеальними для вас варіантами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.