Гроші

Об’єкти «Комфортного дому» у Франківську через борг можуть лишитися без світла

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Об’єкти управителя «Комфортний дім» з 22 лютого можуть залишитися без світла.

Причиною цьому став рекордний борг підприємства перед ТОВ «Прикарпатенерготрейд» – 4,8 млн грн, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу компанії.

борг електрика новини Івано-Франківська

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» неодноразово попереджало керівництво КП про наслідки заборгованості та намагалось вжити всіх заходів, щоб попередити вимкнення. На жаль, ці дії не вирішили проблему, і наступний крок, який залишається згідно з чинним законодавством, – припинення електропостачання, – йдеться у повідомленні.

З 22 лютого заплановане поетапне вимкнення об’єктів «Комфортного дому». Спочатку буде знеструмлено адміністративні приміщення та місця загального користування у багатоквартирних будинках (входи у під’їзди, сходові, ліфти). Насамкінець, якщо питання не вдасться вирішити, буде вимкнено гуртожитки, які перебувають на загальному обліку. Відповідне попередження вже надіслано керівнику «Комфортного дому».

«Прикарпатенерготрейд» ще раз звертається до уповноважених осіб якомога швидше відреагувати на ситуацію, щоб уникнути припинення електропостачання, – пишуть у пресслужбі компанії. – Адже знеструмлення житлових приміщень є крайнім заходом, до якого вимушений вдаватись постачальник, коли споживач систематично не виконує умов договору та не йде на компроміс.

Нагадаємо, що під час «червоної зони» діє мораторій на вимкнення населення. Проте він не поширюється на колективних споживачів, які розраховуються за загальним будинковим лічильником, та юридичних осіб, що обслуговують житлові будинки. Побутовим споживачам, які мають індивідуальні договори і розраховуються за електроенергію напряму постачальнику, вимкнення помешкань не загрожує.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.