Гроші

Облрада додала 60 млн грн на фінансування програм підтримки військових

Google+PinterestLinkedInTumblr

Обсяги фінансування двох обласних програм підтримки наших військовослужбовців збільшили на 60 мільйонів гривень.

Сьогодні на розгляд сесії обласної ради обласна військова адміністрація винесла питання про внесення змін щодо збільшення фінансування двох програм підтримки наших воїнів, повідомляє голова ОВА Світлана Онищук.

програм, підтримки

Так, Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Івано-Франківській області на 2023-2027 роки збільшено на 30 мільйонів гривень.

Відповідно обсяг фінансування на цей рік визначено у сумі 60 мільйонів гривень, з яких 40 мільйонів гривень уже профінансовано. Загальний обсяг фінансування Програми на 2023-2027 роки визначено у сумі 100 мільйонів гривень.

Збільшення фінансування дасть можливість здійснити відповідне ресурсне забезпечення бригади та батальйонів Сил територіальної оборони ЗСУ, інших військових формувань при виконанні завдань територіальної оборони на території області.

програм

Також депутати обласної ради внесли зміни до Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, військово-патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки, збільшивши обсяг фінансування програми на 30 мільйонів гривень.

Обсяг фінансування на цей рік визначено у сумі 50 мільйонів гривень, з яких 30 мільйонів гривень уже профінансовано. Відповідно загальний обсяг фінансування Програми на 2021-2025 роки – 59 мільйонів гривень.

Читайте: Франківська ЦМКЛ отримала реанімаційне обладнання з Ірландії

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.