Гроші

Обігрівачі «Термоплаза»

Google+PinterestLinkedInTumblr

З настанням зими власники квартир і приватних будинків стикаються з проблемою обігріву приміщення. Пояснюється це високою вартістю енергоносіїв (газу і електрики) і неефективністю допоміжних обігрівачів (найчастіше такі пристрої сушать повітря, спалюють кисень і не забезпечують рівномірний прогрів приміщення). Зекономити на опаленні будинку і забезпечити комфортний мікроклімат в зимовий час дозволяє конвектор Термоплаза, який відноситься до інфрачервоних обігрівачів. Ці пристрої генерують інфрачервону хвилю, діапазон якої максимально наближений до сонячного світла. Всі предмети інтер’єру, на які потрапляє хвиля, нагріваються, завдяки чому відбувається швидке прогрівання приміщення в повному обсязі з мінімальними енерговитратами. Пристрій забезпечує прогрівання і тих зон, на які не потрапило інфрачервоне випромінювання, ця особливість можлива за рахунок конвекції (теплообміну) між панелями.

Переваги обігрівачів Термоплаза

Крім ефективності, конвектори мають і массу інших плюсів:

  • безпека – виріб зібрано відповідно до норм IP21, має закриту конструкцію (дозволяє мінімізувати ймовірність механічних пошкоджень, корозійних руйнувань і пожеж), при складанні пристрою використовуються безпечні матеріали;
  • функціональність – користувач може запрограмувати час включення і відключення, потужність обігріву;
  • здатність знищувати віруси і бактерії, які присутні в повітрі;
  • стильний дизайн – привабливий вигляд укупі з мініатюрними габаритами дозволяє конвектору органічно виглядати в будь-якому приміщенні.

До переліку можна додати ще й невисоку ціну пристрою, що робить конвектор доступним кожному покупцеві.

Легка установка

На відміну від інших опалювальних приладів, конвектор Термоплаза можна встановити самостійно, причому декількома способами: настінним або підлоговим. Для цього в комплекті з обігрівачем є спеціальні кріплення і ніжки, і будь-яка недосвідчена людина може впоратися з установкою всього за 15 хвилин. Після закінчення цього часу ви забудете про холод, який зовсім недавно панував в кімнаті, як і про великі рахунки за газ і електроенергію. Обігрів приміщення таким способом ніяк не погіршить якість повітря в кімнаті: інфрачервоний обігрівач зробить його тільки чистіше і безпечніше.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.