Гроші

NP Shopping: сервіс для економних міжнародних доставок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якби шопінг не вимагав серйозних фінансових вкладень, як хобі його розглядало б куди більшу кількість людей. Та й асортимент деяких товарних позицій в Україні не настільки великий, як хотілося б. І тому багато людей замовляють одяг, взуття, аксесуари, іграшки та багато іншого з європейських і американських торгових майданчиків.

І це дійсно хороша альтернатива місцевому шопінгу, якщо, звичайно, сам інтернет-магазин зацікавлений у відправленні товарів в Україну, а покупець вільно володіє англійською мовою. Але якщо ні тим, ні іншим похвалитися не виходить, настає пора скористатися послугами сервісу NP Shopping. Це дітище компанії «Нова Пошта Інтернешнл», яке допомагає робити замовлення в іноземних магазинах, навіть якщо продавець не бажає відправляти товар за океан.

Як економити з NP Shopping

У компанії є кілька складів-партнерів в Сполучених Штатах Америки, Польщі та Великобританії. Користувачам сервісу NP Shopping пропонується вказувати в якості адреси доставки той, який він отримує в Особистому кабінеті після реєстрації. З магазину товар відправляється туди, а зі складу пересилається найближчим до клієнта відділення «Нова Пошта»

.Щоб скористатися всіма перевагами сервісу NP Shopping, необхідно пройти реєстрацію. Це дасть можливість отримати адресу, який буде використаний як локальну адресу для доставки з інтернет-магазину. Щоб це зробити, необхідно відвідати сайт сервісу NP Shopping, зареєструватися там, тим самим отримавши адреси для доставки посилок в США, Великобританії та Польщі. Отриманий адреса вказується на сайті інтернет-магазину як адреса доставки. Як тільки ви зробите замовлення і отримаєте його трекінг-номер, необхідно зареєструвати його в «Особистому кабінеті».

Чому сервісом зручно користуватися?

Доставка з США, Польщі і Великобританії в Україну через NP Shopping – це зручність і комфорт для тих, хто має намір вибирати тільки якісні речі з-за кордону. Доставляти покупки з Польщі, Сполучених Штатів Америки та Великобританії через наш сервіс вдасться, навіть якщо інтернет-магазин не співпрацює із зарубіжними покупцями. І це не єдина перевага від співпраці з «Нова Пошта Інтернешнл»:

  • Вигідна вартість доставки. Тариф розраховується за фактичною вагою відправлення з кроком в 0,5 кг. Відсутні будь-які приховані платежі і доплати.

  • Зручність при отриманні. Оскільки відділення «Нова Пошта» є практично у всіх містах України, будь-який одержувач зможе вибрати найбільш близьке до себе.

  • Безмежні замовлення. Навіть в тих магазинах, які відправляють товари безпосередньо в Україні.

  • Відстеження шляху посилки. Після додавання відправлення в Особистий кабінет на сайті NP Shopping ви завжди зможете подивитися на якому етапі транспортування зараз ваша посилка.

Варто враховувати, що перевезення можлива тільки в тому випадку, якщо мова йде про товари, які не заборонені законодавством до пересилання. Зі списком заборонених до пересилання товарів ви можете ознайомитися на сайті NP Shopping. NP Shopping – справжнє відкриття для тих, хто зацікавлений у швидкій, безпечної і вигідною доставці своїх покупок з-за кордону.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.