Гроші

Новобудови комфорт-класу від SAGA Development

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Продумані концепції проектів, використання матеріалів високої якості і бездоганне виконання будівельних робіт, створення ком’юніті, інновації, багаторівнева система безпеки – основні принципи роботи SAGA Development.

Знайомство з девелоперської компанією

SAGA Development вийшла на ринок нерухомості України в 2016 році. У лютому 2018-го введено в експлуатацію NEW YORK Concept House – будинок, що втілює американську якість життя.

У комплексах забудовника SAGA Development передбачена SFERA living system. За належне утримання багатоквартирного будинку та його прибудинкової території, покупку електроенергії для освітлення місць загального користування та роботи ліфтів, а також за поточний ремонт загального майна відповідає керуюча компанія ATMOSFERA. Мешканці можуть повідомляти керуючій компанії про проблеми комунальних систем, а також цікавитися питаннями, пов’язаними з безпекою, термінами і етапами проведення робіт.

Проектну документацію можна запросити в відділі продажів. Копії документів є на офіційних сайтах проектів. Під час будівництва будинку є можливість замовити перепланування житлового простору.

Проекти нерухомості класу «комфорт»

  • RYBALSKY – поліфункціональний район на березі Дніпра з повноцінною інфраструктурою, вільної від автомобілів територією і закритими дворами. Проектом передбачено будівництво дев’яти будинків-кварталів, облаштування торгової вулиці вздовж пішохідного бульвару, реконструкція набережної від Подільського мостового переходу до Петровського залізничного мосту, створення водного каналу з низкою публічних просторів і амфітеатром. На території працюватиме інноваційний освітній комплекс RYBALSKY Family Port.

  • SAN FRANCISCO Creative House – комплекс, що включає два житлових будинки (9 і 14 поверхів) і 8-поверховий бізнес-центр. Увага буде залучати яскраво-червоний фасад з вітринами вікнами, оформлений в стилі однієї з американських пам’яток – театру The Strand. Заплановано відкриття концептуального супермаркету, кафе, ресторану американської кухні, IT-hub, Creative lounge і Mainstream School.

  • HAPPY HOUSE – новий житловий комплекс, концепція якого орієнтована на сім’ї з дітьми. Будинок будується на проспекті Перемоги, біля метро і парку. Дорога до центру Києва на автомобілі займає 15 хвилин. Перевага проекту – продумана інфраструктура для навчання, розвитку і дозвілля дітей: дитячий сад нового покоління, розрахований на 120 вихованців, центр дитячого розвитку, Mama Hub, сімейне кафе, клініка та ін.

Про деталі, що стосуються ходу будівництва та умов придбання нерухомості, розкажуть у відділі продажів. Звертайтеся за телефоном, вказаним на офіційному сайті проекту, який вас зацікавив.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.