Гроші

Наскільки вигідним є бізнес на рекламних екранах?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На оренді світлодіодних екранів можна добре заробити. Звичайно, для цього потрібно знати про те, як підійти до організації цього бізнесу та на що звертати увагу. Якщо вам цікаво про це дізнатися, значить наша стаття – спеціально для вас.

Сьогодні ми вже не можемо уявити наше життя без реклами. Ми бачимо її скрізь – на вулиці, у приміщеннях, на екранах телевізорів та мобільних пристроїв. Рекламодавцям вигідно, щоб вона була розміщена там, де її зможе побачити якнайбільше людей. І тому бізнес на рекламних екранах може приносити непоганий дохід за грамотної його організації. Розповімо про це далі у статті.

Трохи розрахунків

Oa7XzGKxECqpksxn0Dv1pNZgviq1uD0XQ2lW-enTAr2GERAOYsl4RvDCyz5fj_rHxzxfTX8GGBs74G1ljfGVvixulZF680GLVAnS3iqQYgkZQrUz4mfdQ3jfi2vWkeYr5hfPx9EW

Відразу перейдемо до точних розрахунків. Вони допоможуть зрозуміти, який прибуток можна отримати, якщо складати світлодіодні екрани для зовнішньої реклами в оренду. Ми вивчили цей ринок і отримали низку наочних показників.

Один із найпопулярніших рекламних носіїв – білборд, зазвичай має розміри 6 м на 3 м. На місяць фірмі, яка бажає розмістити на ньому свою рекламну інформацію, знадобиться заплатити рекламній компанії приблизно 5 тис. грн. Таким чином, заробіток останньої складатиме саме цю суму. При цьому інші замовники, які теж бажають розмістити рекламу на даному білборді, зробити цього вже не зможуть. Звичайно, рекламна компанія може пропонувати їм інші варіанти, проте вони можуть не підійти і клієнт піде до конкурентів. Буде втрачено не лише заробіток, а й, швидше за все, потенційний постійний замовник.

Наразі розглянемо можливості, які відкриють рекламні монітори як бізнес. Одна така конструкція, встановлена дома білборда, дозволить розмістити рекламу близько 30 клієнтів. Купуючи led екрани від виробника та здаючи їх в оренду, ви не тільки заробите більше, але й розширите свою клієнтську базу.

RuZGhMnA9V6k-tchH3J6LcoPpfqRNE9ORAK8TYABORI1iXvugaq0enveKym6z8hjvN9TIH8mBlYqEfdrka56VpdgNWKgmnfhtt611wfJacqrJ1M27ckr8OpU5h18TMT9ctdXPcCc

Тепер розглянемо цю ідею для бізнесу докладніше. Рекламна компанія продає замовникам ефірний час, який коштує досить дорого. Зміна роликів відбувається щоп’ять хвилин, на демонстрацію однієї рекламної пропозиції йде до двадцяти секунд. Таким чином, протягом одного ефірного блоку можна показати рекламу близько 30 клієнтів. Якщо помножити це значення на ціну розміщення реклами на місці розташування відеоекрана, можна отримати приблизну суму прибутку. Вона буде в рази вищою, ніж від здачі в оренду білборду.

Далі перейдемо до обчислення окупності одного led екрану. Вартість такого високоякісного обладнання габаритами 6 м на 3 м – близько 450 тисяч. Також потрібно враховувати витрати на підготовку документів, встановлення рекламної конструкції, які можуть сягати 85 тис. грн. Щомісяця для роботи такого екрану потрібна електроенергія на 10 тис. грн.

Приблизна щомісячна вартість розміщення відеоролика становить 8 тисяч 640 гривень. Якщо, наприклад, протягом першого місяця, ви залучите десять замовників, а наступні – ще по п’ять, через півроку їх буде тридцять, і придбання відеоекрана ви вже окупите. Звичайно, ці обчислення – і ці значення можуть коливатися.

Переваги реклами на світлодіодних екранах

Eguq5hzKd5_6jWGJ7hvCjZezpKSX8ZJQsjdmFvJjxGmUuohWsnLWRjwF2Ld97f36iCV-Sv-ucHbGkBncewNTkTQxkvIxuQOVhOy-JWHJKWGUPOX9syXwaLYkznpi776M5LKQy6TM

Перелічимо лише основні:

  • виготовлення банера обходиться дорожче за створення короткого відеоролика;
  • користуватися led екраном зручніше, оскільки не потрібно постійно монтувати нову рекламу та знімати стару;
  • відсутність необхідності утримувати штат монтажників (випливає з попереднього пункту);
  • реклама на світлодіодних екранах презентує продукт або послугу максимально ефективно, яскраво та динамічно, привертаючи увагу потенційних покупців;
  • інформація на зовнішньому відеоекрані легко розміщується через інтернет.

Сподіваємось, наша стаття була вам корисною та допомогла прийняти правильне рішення про відкриття свого бізнесу. Замовити вуличні led дисплеї можна у компанії «Укрсвітлодіод». Звертайтесь до офісів у Києві та інших містах України, щоб розпочати співпрацю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.