Гроші

Нардеп Матвієнтко розказав, звідки братимуть гроші на франківські дороги

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 11 березня, на нараді по стану доріг в області народний депутат Анатолій Матвієнко розказав, які джерела фінансування будівництва та ремонту доріг області він бачить.

Dorogy_05
Нагадаємо, що відновлення дорожньої інфраструктури – це пріоритетне завдання проекту «Єврокарпатська ініціатива», який розпочали на Франківщині.

«Що нині зроблено, ми зорганізувалися, створена координаційна рада проекту, така рада має бути в кожному районі, – розповів він. – Маємо серйозні переговори з інвесторами у Польщі та Італії, серйозний проект по Калушу, готується поїздка делегації до Підкарпатського воєводства, вийшли сьогодні на 8 країн ЄС. І маємо з ними ефективні перемовини. Створений секретаріат координаційної ради, його завдання в он-лайні за хвилину відповідати на кожну пропозицію інвесторів і широко розміщувати наші пропозиції».

Матвієнко каже, що з тих 700 мільйонів, які виділив уряд на дороги в українській частині Карпатського єврорегіону, нині область бореться за 400, на йому думку, 350 можемо отримати.
«Ми не дамо розікрасти ні копійки, вчора з’явилася карте, де автодор вписав уже 400 мільйонів у свої плани і «покрапив» всю область, – заявив він. – Їхнє вміння розкрасти нам відоме. По-перше, ми хочемо знати, що це будуть за дороги. Я вважаю, що це перш за все мають бути магістральні».
Друге, зараз ведуть перемовини і хочуть поборотися за 62 мільйони євро на Карпатський регіон, для того, щоб побудувати капітальну дорогу – Івано-Франківськ – Рахів.

«Але за яких умов ми побудуємо ці дороги? За умов кооперації – гроші, які ми виб’єм з бюджету і ЄС, до них 20% мають докласти місцеві бюджети і до 20% бізнес. Ми маємо бізнесу продати ями і увійти в кооперацію, бізнес від того тільки виграє».

Плюс до всього нині в державному фонді регіонального розвитку закладено 3 млрд. грн., Прикарпаття як депресивний регіон може отримати 80 мільйонів. Пропонує ці всі гроші теж вкласти в дороги.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.