Гроші

Найзручніший спосіб оплатити штраф за порушення ПДР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У дорозі не завжди вдається уникнути різних пригод. При цьому навіть найдосвідченіші водії періодично порушують правила дорожнього руху. Причин тому безліч: від неуважності та втоми до банальної поспіху. У будь-якому випадку, якщо співробітники правоохоронних органів зафіксували правопорушення, найбільш оптимальним рішенням буде оплата штрафу онлайн. Таким чином, не доведеться витрачати свій час і сили на пошук найближчого терміналу, все можна буде виконати за допомогою комп’ютера або смартфона в будь-який час і в будь-якому місці.

Де оплатити штраф?

Звичайно, краще не потрапляти в подібні ситуації, але якщо вже неприємність трапилася, то оплата через POLIS.UA стане найбільш оптимальним вирішенням цієї проблеми. Використання даного ресурсу має ряд важливих переваг:

  1. Можливість виконати платіж в комфортних для вас умовах. Для транзакції потрібна лише банківська карта, а також будь-який девайс з доступом до Інтернету.
  2. Миттєве зарахування коштів. Гроші потрапляють на рахунок казначейства практично відразу ж після проведення операції.
  3. Отримання квитанції в електронному вигляді.
  4. Мінімальні комісії.

Усе це і робить POLIS.UA найкращим вибором для виконання будь-яких грошових операцій в Інтернеті.

Як оплатити штраф?

Ще ніколи оплата штрафу за порушення ПДР в Україні не була настільки простою. Спочатку вам слід пройти реєстрацію. За допомогою POLIS.UA можна не тільки розраховуватися за правопорушення, але також скористатися послугами онлайн-ломбарду, погасити кредит, отримати кредит на карту та виконати інші онлайн-операції.

Для оплати штрафу необхідно вказати таку інформацію:

  • серія постанови;
  • номер постанови;
  • номер авто.

Що буде якщо не сплатити штраф за порушення ПДР?

Така процедура є обов’язковою. Її недотримання загрожує різними санкціями. Оскаржити санкції можна в 10-денний період, при цьому в разі фіксації правопорушення у автомобіліста є 15 днів на погашення штрафу. Якщо платіж не надходить на розрахунковий рахунок казначейства в зазначені терміни, то постанова про накладення санкцій надсилається до виконавчих органів.

У результаті автомобілісту доведеться сплатити подвійну суму штрафу. Крім того, додатково оплачуються витрати, пов’язані з примусовим стягненням з боржника коштів. Виконавча служба може описати майно людини, після чого заарештувати його, заборонити суб’єкту виїзд за кордон, а також для погашення штрафу вилучити частину заробітної плати. Таким чином, найбільш раціональним рішенням буде дотримуватися усіх необхідних термінів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.