Гроші

Нафтогаз очікує підвищення цін на газ для населення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України очікує підвищення ціни на газ для населення на 18,84% або на 931 грн за 1 тис. куб. м – до 5 873 грн за 1 тис. куб. м без податку на додану вартість з жовтня.

Це передбачено фінансовим планом Нафтогазу на 2017 рік, який винесений на обговорення уряду 19 липня, передає “Новое время” з посиланням на Українські новини.

Згідно з ним, ціна реалізації природного газу для споживачів щодо яких Кабінетом Міністрів покладено спеціальне зобов’язання (ПСО, тарифи для населення) до 1 жовтня відповідають поточним цінами, а з 1 жовтня збільшено на 19% до 5 873 грн/тис. куб. м без ПДВ.

Крім випадків прийняття відповідного рішення урядом, ціна на реалізацію природного газу споживачам щодо яких не накладено спецзобов’язання, встановлюється компанією самостійно.

Нагадаємо, 26 квітня Кабінет Міністрів ввів до постанови про спеціальні зобов’язання Нафтогазу формулу розрахунку кінцевої граничної ціни природного газу для населення (вартість послуги газопостачання), на підставі раніше затвердженої Кабміном ціни газу як товару 4 942 грн/тис. куб. м (без ПДВ) торгових надбавок постачальників, податків і тарифів НКРЕКП на транспортування і розподіл газу.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз вирішив вивести на український ринок газу нового постачальника для населення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.